Rreth Nesh

 • <p>PËRPARËSITË E PRODUKTIT</p>

  PËRPARËSITË E PRODUKTIT

  Smart Weigh u ndërtua në 4 kategori kryesore të makinerive, ato janë: peshuesi, makineri paketimi, sistemi i paketimit dhe makina e inspektimit. Çdo kategori makinerie ka shumë klasifikime të ndara, veçanërisht peshuese. Kemi kënaqësinë t'ju rekomandojmë makinën e duhur në varësi të kërkesave të projektit tuaj.

 • <p>PËRPARËSITË TEKNIKE</p>

  PËRPARËSITË TEKNIKE

  Ne kemi ekipin tonë të inxhinierëve të projektimit të makinerive, personalizojmë sistemin e peshimit dhe paketimit me mbi 6 vjet përvojë për projekte të veçanta si projekte perimesh, rostiçeri me shpejtësi të lartë& projekte kikiriku, projekte djathi, projekte 3-4 kg sheqer dhe oriz me shpejtësi të lartë, projekte mishi, projekte metalike etj.

 • <p>PËRPARËSITË E SHËRBIMIT</p>

  PËRPARËSITË E SHËRBIMIT

  Smart Weigh jo vetëm që i kushton shumë vëmendje shërbimit para shitjes, por edhe shërbimit pas shitjes. Ne krijuam një ekip shërbimi jashtë shtetit të trajnuar mirë, i përqendruar në instalimin e makinerive, vënien në punë, trajnimin dhe shërbime të tjera.

 • <p>ales... R&D PËRPARËSI</p>

  ales... R&D PËRPARËSI

  Ne kemi R&Ekipi i inxhinierëve D, ofron shërbimin ODM për të përmbushur kërkesat e klientëve.

SKENA FABRIKE

Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.
 • 2 (3)
  2 (3)
 • 2 (1)
  2 (1)
 • 2 (4)
  2 (4)
 • 2 (2)
  2 (2)

KULTURË KORPORATIVE

Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.
 • 01
  01
  Kultura shpirtërore e ndërmarrjes: sinqeriteti së pari, përpiquni vazhdimisht për përsosmëri
 • 02
  02
  Kultura e Sistemit të Ndërmarrjes: përsosja e sistemit, mbani në mënyrë rigoroze rregullat për shpërblimin dhe ndëshkimin
 • 03
  03
  Kultura e Sjelljes së Ndërmarrjes: Plot energji dhe pasion, jini të sigurt në inovacion
 • 04
  04
  Kultura Materiale e Ndërmarrjes: produkte të teknologjisë së lartë, paraqesin përparimin e teknologjisë së automatizimit në Kinë, punëtori moderne standarde multifunksionale me siguri të lartë
 • RRUGA E ZHVILLIMIT

  Duke punuar ngushtë me të gjithë partnerët, Smart Weigh Pack përdor ekspertizën dhe përvojën e saj unike për të zhvilluar sisteme të avancuara të automatizuara për peshimin, paketimin, etiketimin dhe trajtimin e produkteve ushqimore dhe joushqimore.

  LEXO MË SHUMË
  • 2017

   Viti 2017: Përfituar disa patenta në këtë linjë

   Viti 2017: Zgjeruam sërish fabrikën, aktualisht fabrika jonë është mbi 4500m2

   Viti 2017: Smart Weigh mori Certifikatën e Ndërmarrjes së Teknologjisë së Lartë dhe të Re

  • 2015

   Viti 2015: Sistemi i paketimit të Smart Weigh ishte në përputhje me standardet evropiane

  • 2014

   Viti 2014: Ne e zgjeruam fabrikën tonë që nga zhvillimi i biznesit, fabrika e re ishte në qytetin Dongfeng, qyteti Zhongshan

  • 2013

   Viti 2013: Peshuesi me shumë kokë i Smart Weigh ishte në përputhje me standardet evropiane

  • 2012

   Viti 2012: Ne, Smart Weigh themeluar në qytetin Henglan, qyteti Zhongshan, Provinca Guangdong, Kinë

Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip