Njohuri

Ndonjë markë e mirë për prodhuesit e makinerive të paketimit?

Smart Weigh Packaging Machinery Co., Ltd është e pasur me përvojë industriale dhe është e ndjeshme për nevojat e klientëve. Ne mund të ofrojmë zgjidhje gjithëpërfshirëse dhe me një ndalesë bazuar në situatat aktuale të klientëve. Me një aplikim të gjerë, peshuesi mund të përdoret zakonisht në shumë fusha si ushqimi dhe pijet, farmaceutika, nevojat e përditshme, furnizimet e hoteleve, materialet metalike, bujqësia, kimikatet, elektronika dhe makineri. Makina e paketimit e Smart Weigh Packaging ka dizajn të arsyeshëm dhe strukturë kompakte. Ato janë të qëndrueshme në performancë, si dhe të lehtë në funksionim dhe instalim. Për informacion mbi produktin, klientët janë të mirëpritur të konsultohen me Smart Weigh Packaging. Smart Weigh Packaging prodhon një sërë serish të ndryshme produktesh, duke përfshirë peshuesin me shumë kokë.

Çfarë është një filtër vetë-pastrues? Cili është parimi i punës? Filtri vetëpastrues është një lloj filtri për të kapur drejtpërdrejt papastërtitë në ujë, për të hequr lëndët e pezulluara dhe grimcat në trupin e ujit, për të reduktuar turbullirën, për të pastruar cilësinë e ujit dhe për të reduktuar prodhimin e papastërtive të sistemit, baktereve dhe algave, ndryshkut etj. Pajisjet për pastrimin e cilësisë së ujit dhe mbrojtjen e pajisjeve të tjera në sistem. Përbërësit kryesorë të filtrit vetëpastrues janë: Motori, Kutia e Kontrollit Elektrik, tubacioni i kontrollit, montimi mbikëqyrës, montimi i elementit të filtrit, furça prej çeliku inox, montimi i kornizës, boshti i transmisionit, Fllanxha e lidhjes së hyrjes dhe daljes, etj. Filtri vetëpastrues kapërcen shumë mangësi si p.sh. sasia e vogël e ndotjes, bllokimi i lehtë nga papastërtitë, çmontimi dhe pastrimi i pjesës së filtrit dhe pamundësia për të monitoruar gjendjen e filtrit, ka funksionin e filtrimi i ujit të papërpunuar dhe pastrimi dhe shkarkimi i elementit të filtrit automatikisht. Vetëpastrimi i filtrit për pastrimin e sistemit të ujërave të zeza unin

Cilat janë veçoritë e performancës së filtrit dhe industrisë së aplikacioneve? Filtri është një lloj i ri i sistemit të filtrit, i cili përbëhet nga cilindër inox, shportë rrjetë mbështetëse, qese filtri \ element filtri. Aktualisht, filtri i qeseve është filtri më i përdorur, dhe filtri i qeseve është kompakt në strukturë dhe përmasa të arsyeshme. Instalimi dhe funksionimi është i thjeshtë, i përshtatshëm dhe mbulon një zonë të vogël. Filtri i qeseve ka saktësi të lartë filtrimi dhe është i përshtatshëm për çdo grimcë të imët ose lëndë të ngurtë pezull. diapazoni i filtrimit mund të jetë nga 0,5 ~ 200 mikron. Rrjedha e përpunimit për njësi të zonës së filtrit është e madhe, rezistenca e filtrimit është e vogël dhe efikasiteti i filtrimit është i lartë. Funksioni i filtrit të një qese filtri të lëngshëm është i barabartë me elementin e filtrit 5 ~ 10 herë, mund të zvogëlojë shumë koston; rrjedha e projektimit mund të plotësojë kërkesat 1 ~ 500 m3h, me kosto të ulët. Filtri i qeseve ka një gamë të gjerë aplikimesh, produktet e Guangdong Hengtian janë përdorur gjerësisht në pajisjet elektronike-elektrike, r
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Dërgoni kërkesën tuaj