loading

Makinë për paketimin e prodhimeve të freskëta

VR

Pesha e zgjuar inxhinierë me mjeshtëri dhe prodhon një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të pajisjeve të paketimit të produkteve posaçërisht për sektorin e frutave dhe perimeve. Këto makina janë të dizajnuara me përpikëri për të përmbushur nevoja të ndryshme paketimi, duke përfshirë paketimin e qeseve dhe mbushjen e kontejnerëve të produkteve të freskëta, për një gamë të larmishme perimesh dhe frutash të freskëta.

Linja e automatizimit të paketimit të produkteve përfshin makineri të afta për të trajtuar sende delikate si zarzavate sallate, perime me gjethe dhe manaferra, si dhe produkte më të forta si karotat e vogla, mollët, lakra, kastravecat, specat e plotë dhe shumë të tjera, duke siguruar që ato të jenë të paketuara. në mënyrë efikase dhe të sigurt.

Gama jonë e makinerive të paketimit të produkteve është krijuar për të adresuar nevojat e të gjitha llojeve të frutave dhe perimeve, me një fokus të fortë në ruajtjen e integritetit dhe freskisë së produktit. Zgjidhjet e paketimit që ne ofrojmë janë krijuar për të maksimizuar mbrojtjen e produktit, duke siguruar që produkti të mbetet i freskët për një periudhë të gjatë, duke zgjatur kështu jetëgjatësinë e tij. Për më tepër, makinat tona të paketimit janë krijuar për të përmirësuar prezantimin e produktit, duke e bërë atë më tërheqës për konsumatorët dhe duke ndihmuar në tregtueshmërinë.

     
        
Çanta për jastëk
        
Tabaka të paraformuara
        
Paketa gocë e moluskut
        
Paketa Bunch

Rreth tonë Prodhimi i makinave të paketimit

Për ata që janë në treg për zgjidhjet e paketimit të frutave dhe perimeve, një gamë e gjerë opsionesh pajisjesh është në dispozicion për të përmbushur kërkesat e ndryshme të paketimit në Smart Weigh. Kjo perfshin makineritë vulosëse të formës vertikale, të cilat janë ideale për krijimin e qeseve me produkte sipas kërkesës, makina për mbushjen e kontejnerëve për ndarje të saktë në kuti ose tabaka, makineritë e paketimit me goca goce për paketim mbrojtës dhe makina për paketimin e tabakave e përshtatshme për grumbullimin dhe paraqitjen e produkteve me kujdes, makinë paketimi me qese për çanta të bëra paraprakisht si çanta në këmbë.

Secila prej këtyre opsioneve është krijuar për të plotësuar nevojat specifike të llojeve të ndryshme të produkteve të produkteve të freskëta dhe të ngrira, duke ofruar një zgjidhje të gjithanshme dhe gjithëpërfshirëse për automatizimin e paketimit të produkteve, për të zvogëluar punën manuale dhe për të përmbushur kërkesat më të larta të prodhimit.

Rreth tonë Prodhoni peshore

Për të eksploruar zgjidhje të freskëta paketimi, Smart Weigh zhvilloi peshues linear dhe peshues të kombinimit linear, të përshtatur për trajtimin e manave, kërpudhave dhe perimeve me rrënjë. Ne prodhojmë zgjidhje të plota të automatizimit të paketimit të prodhimit në fund të linjës për të automatizuar fazat përfundimtare të procesit të paketimit të produkteve të freskëta.        
Peshues linear i manave

Distanca e vogël e rënies, zvogëloni dëmtimin e kokrra të kuqe dhe mbani performancë të lartë, shpejtësi deri në 140-160 pako/min.

        
Peshues i kombinuar linear

Për shumicën e perimeve me rrënjë, gjurmë të vogla dhe shpejtësi të lartë.

        
Rrip Linear Peshues

Furnizimi me rrip, shpejtësia e saktë e ushqimit të materialit të kontrollit, saktësi më e lartë.

Merrni zgjidhje tani

Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip