Peshues i kombinuar linear

VR

Të interesuar për një shkallë kombinimi linear?


Pesha e zgjuar'speshore e kombinimit linear kombinon teknologjitë e peshuesve linearë dhe të kombinuar për të siguruar një proces peshimi efikas. 


Zakonisht ekzistojnë 3 struktura për peshuesin tonë të kombinimit linear:

  1. Peshuesi i rripit: përdoret rripi PU i klasës ushqimore për mish, perime dhe fruta.


2. Peshuesi linear i kombinuar me vidë: lloji i ushqimit është me anë të ushqyesve me vida për të lëvizur, përndryshe produktet me rrjedhje jo të lirë, kryesisht të aplikuara në mish të freskët/të ngrirë, oriz të skuqur, pulë dhe artikuj të tjerë të lagësht/ngjitës.


3. Peshues i kombinuar linear i filetos së peshkut të ngrirë: është një peshues i personalizuar nga klienti ynë për fileton e peshkut të ngrirë, lloji i të ushqyerit është me shtytës ajri dhe filetoja e peshkut mund të qëndrojë në tiganin ushqimor në formë U.


Prodhuesit e peshores së kombinuar të peshave inteligjente ofrojnë një gamë të gjerë të peshores së kombinimit linear dhe kombinimit linear jashtëzakonisht të saktë me performancë të lartë. Ofrimi i një zgjidhjeje perfekte të paketimit të peshimit për çdo aplikim. 


Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip