loading

Peshues Linear

VR

Peshore lineare përdoren për të matur me saktësi dhe për të shpërndarë sasi të sakta të produktit në kontejnerë paketimi, qofshin qese, shishe apo kuti.Makinë peshuese lineare zakonisht përbëhen nga një sërë hopash peshimi ose fuçi peshimi, të cilat përmbajnë produktin që do të shpërndahet. Pleshti është i pajisur me një sensor ngarkese për të matur peshën e produktit brenda pleshtit dhe është i lidhur me një sistem kontrolli që hap dhe mbyll një derë shkarkimi ose kanal për të lëshuar produktin në një enë paketimi.


Smart Weigh prodhon peshues linear me një kokë, peshues linear me dy kokë, peshues linear me 3 kokë dhe peshues linear me 4 kokë. Makinat e paketimit me pesha lineare janë pajisje të pavarura dhe funksioni kryesor është peshimi dhe mbushja, diapazoni i peshimit është nga 10-2500 gram për plesht, ka si alternativa gropa 0.5L, 1.6L, 3L, 5L dhe 10L. Përveç kësaj, ne ofrojmë zgjidhjen e makinerive të paketimit të pajisjes automatike të dozimit, ndërsa peshuesit linearë me shumë koka punojnë me makineritë e mbushjes dhe mbylljes së thaseve në formë vertikale ose makinat e paketimit me qese.


Peshuesit automatikë linearë e bëjnë mbushjen e automatizuar bazuar në peshë të dyja efikase& të përballueshme. Eliminon peshimin dhe mbushjen e duarve duke rezultuar në paketim më të shpejtë dhe më të saktë. 


Nëse keni nevojë të gjeniprodhuesit e peshuesve linearë, ju lutemi kontaktoni Smart Weigh!


Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip