loading

Makinë për paketimin e ushqimit

Smart Weigh prodhon makineri për paketimin e ushqimit që plotësojnë një sërë nevojash, të cilat janë të përshtatshme si për produktet ushqimore ashtu edhe për industritë joushqimore, makineritë e tyre të paketimit fleksibël përmirësojnë produktivitetin dhe rrisin përfitimin. Ne ofrojmë makineri paketimi për stile të ndryshme paketimi, nga çanta jastëku, çanta me gusset, qese të gatshme deri te kavanoza, shishe dhe paketa kartoni.


Peshuesit me shumë koka janë mbushësi kryesisht peshues pasi janë mjaft fleksibël për shumicën e llojeve të produkteve të grimcuara; Mbushësi i rrotullës përdoret zakonisht për projektet e paketimit të pluhurit. Le të shohim se si pajisjet tona të ndryshme të paketimit të ushqimit plotësojnë nevojat e paketimit.

LEXO MË SHUMË
Sistemet e paketimit të vulave të formës vertikale

Peshuesit me shumë koka me makineri të paketimit vertikal janë zgjidhja e zakonshme për ushqime të lehta, ushqime të ngrira, sallatë me produkte të freskëta dhe më shumë. Mbushësi i gomës me vffs janë për projektet e paketimit të pluhurit. Ju do të merrni makinën më të përshtatshme të paketimit pasi ne do të dizajnojmë materialet e peshimit, vëllimin e pleshtit, këndin e mbushjes dhe madhësitë e mëparshme të qeseve në bazë të kërkesave tuaja.

Sistemet e paketimit me qese

Thasat e përgatitura paraprakisht po bëhen gjithnjë e më të njohura në tregun e ushqimit dhe kërkesa për makinën e paketimit të qeseve është në rritje. Ju mund të merrni sistemin e makinës së paketimit të qeseve me një stacion për kapacitet të vogël (maksimumi 15 pako/min), makineritë rrotulluese të paketimit me qese të gatshme (maksimumi 60 bpm) dhe makinat rrotulluese të paketimit vakum me mbushës peshimi.

Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip