loading

Prodhuesi i makinës së paketimit të qeseve

VR
RRETH peshimit të zgjuar
Me mbi 1000 kuti paketimi të plota të suksesshme, ne kemi një kuptim të thellë të tregut dhe përvojë të pasur në ofrimin e zgjidhjeve më të mira për fusha të ndryshme si përpunimi i ushqimit, paketimi farmaceutik, harduerët dhe industritë kimike. Kombinuar me përkushtimin tonë ndaj inovacionit dhe shërbimit ndaj klientit, na bën lider në industrinë e makinerive të paketimit të qeseve. Pavarësisht nëse jeni një biznes i vogël apo një korporatë e madhe, makineritë tona dhe zgjidhjet me çelës në dorë janë krijuar për të ngritur procesin tuaj të paketimit, për të përmirësuar cilësinë e produktit dhe për të nxitur rritjen e biznesit. Me Smart Weigh, nuk jeni duke blerë vetëm një makinë; po investoni në një partneritet që kupton dhe mbështet nevojat tuaja të paketimit.
 • makinë për paketimin e qeseve
  makinë për paketimin e qeseve
 • makinë paketimi me qese rrotulluese
  makinë paketimi me qese rrotulluese
 • Prodhuesi i makinës së paketimit të qeseve
  Prodhuesi i makinës së paketimit të qeseve

Model

SW-R8-200R

SW-R8-300R

Vëllimi i mbushjes

10-2000 g

10-3000 g

Gjatësia e qeses

100-300 mm

100-350 mm

Gjerësia e qeses

80-210 mm

200-300 mm

Shpejtësia

30-50 pako/min

30-40 pako/min

Stili i qese

Qese e sheshtë e parapërgatitur, çantë doypake, çantë me zinxhir, xhepa anësorë, thasë me gyp, qese retorte, 8 qese mbyllëse anësore

Model

SW-H210

SW-H280

Vëllimi i mbushjes

10-1500 g

10-2000 g

Gjatësia e qeses

150-350 mm

150-400 mm

Gjerësia e qeses

100-210 mm

100-280 mm

Shpejtësia

30-50 pako/min

30-40 pako/min

Stili i qese

Qese e sheshtë e përgatitur paraprakisht, çantë me zinxhir, çantë me zinxhir

Model

SW-1-430

SW-4-300

Stacioni i punës

1

4

Gjatësia e qeses

100-430 mm

120-300 mm

Gjerësia e qeses

80-300 mm

100-240 mm

Shpejtësia

5-15 pako/min

8-20 pako/min

Stili i qese

Qese e sheshte e pergatitur paraprakisht, qese doypake, qese me zinxhir, qese me guaske anesore, qese M

Model

SW-ZK14-100

SW-ZK10-200

Vëllimi i mbushjes

5-50 g

10-1000 g

Gjatësia e qeses

≤ 190 mm

≤ 320 mm

Gjerësia e qeses

55-100 mm

90-200 mm

Shpejtësia

≤ 100 thasë/min

≤ 50 thasë/min

Stili i qese

Qese e sheshtë e përgatitur paraprakisht

 • makinë paketimi me qese rrotulluese
  makinë paketimi me qese rrotulluese
 • paketim qese
  paketim qese
 • paketim qese paraprakisht
  paketim qese paraprakisht
 • paketim mini qese
  paketim mini qese
 • paketim doypack
  paketim doypack
Produkte të ngjashme
 • Makinë paketimi me qese me peshues linear
  Makinë paketimi me qese me peshues linear
 • Makinë paketimi me qese mbushëse të lëngshme
  Makinë paketimi me qese mbushëse të lëngshme
 • Makinë paketimi me qese të parapërgatitur me peshues me shumë kokë
  Makinë paketimi me qese të parapërgatitur me peshues me shumë kokë
 • Makinë për paketimin e qeseve me mbushës të gomës
  Makinë për paketimin e qeseve me mbushës të gomës

Tipi i produktit

Emri i produkteve

Lloji i makinës së paketimit me qese

Produkte granulare

Snacks, karamele, arra, fruta të thata, drithëra, fasule, oriz, sheqer

Makinë paketimi me qese me peshore me shumë koka/me peshore lineare

Ushqim të ngrirë

Ushqim deti të ngrirë, qofte, djathë, fruta të ngrira, petë, tortë me oriz

Gati për të ngrënë ushqim

Petë, mish, oriz i skuqur,

Farmaceutike

Pilula, ilaçe të menjëhershme

Produktet pluhur

Qumësht pluhur, pluhur kafeje, miell

Makinë për paketimin e qeseve për mbushjen e gomës

Produkte të lëngshme

Salcë

Makinë për paketimin e qeseve me mbushje të lëngshme

Ngjit

Pastë domate

Disa shembuj të makinës së paketimit me qese me porosi që kemi prodhuar për klientët tanë përfshijnë
Koment
 • Mark - drejtor
  Mark - drejtor
  Si një biznes i specializuar në paketimin e arrave, ne kemi qenë në kërkim të vazhdueshëm për një zgjidhje paketimi që jo vetëm plotëson nevojat tona të efikasitetit, por gjithashtu ruan cilësinë dhe integritetin e produkteve tona. Pas implementimit të makinës së paketimit të qeseve të Smart Weigh, ne kemi mbetur plotësisht të impresionuar me performancën e saj. Ne kemi përfituar më shumë nga makineritë e qëndrueshme dhe ato kanë rritur vëllimin e porosive tona.
 • Min Joon - menaxher i përgjithshëm
  Min Joon - menaxher i përgjithshëm
  Ne jemi duke prodhuar produkte premium të thartë, saktësia në paketim është parësore për ne. Makina e paketimit të paketimit të paketimit të gërmuar të Smart Weigh në linjën tonë të prodhimit ka qenë një përvojë transformuese. Saktësi dhe prodhim më i lartë krahasuar me punën manuale. Për më tepër, mallrat tona ruajnë një imazh pozitiv të markës falë mbylljes së tyre të saktë dhe të zgjuar të qeseve.
Certifikata e Kualifikimit
 • zhengshu1
  zhengshu1
 • zhengshu2
  zhengshu2
 • zhengshu3
  zhengshu3
 • zhengshu4
  zhengshu4
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip