Makinë inspektimi
 • Detajet e produkteve

Model

SW-CD220

SW-CD320

Sistemi I kontrollit

Drive modular& 7" HMI

Gama e peshimit

10-1000 gram

10-2000 gram

Shpejtësia

25 metra/min

25 metra/min

Saktësia

+1,0 gram

+1.5 gram

Madhësia e produktit mm

10<L<220; 10<W<200

10<L<370; 10<W<300
Zbuloni madhësinë
10<L<250; 10<W<200 mm
10<L<370; 10<W<300 mm
Ndjeshmëria
Fe≥φ0.8 mm   Sus304≥φ1.5mm

Mini peshore

0,1 gram

Sistemi i refuzimit

Refuzo krahun/shpërthimin ajror/ shtytësin pneumatik

Furnizimi me energji elektrike

220V/50HZ ose 60HZ Njëfazore

Madhësia e paketimit (mm)

1320L*1180W*1320H 

1418L*1368W*1325H

Pesha bruto

200 kg

250 kg

※   Veçoritë

bg


 • Ndani të njëjtën kornizë dhe refuzues për të kursyer hapësirë ​​dhe kosto;

 • Përdorues miqësor për të kontrolluar të dy makinat në të njëjtin ekran;

 • Mund të kontrollohen shpejtësi të ndryshme për projekte të ndryshme;

 • Zbulim metalik me ndjeshmëri të lartë dhe saktësi me peshë të lartë;

 • Sistemi i refuzimit të krahut, shtytësit, goditjes së ajrit etj. si opsion;

 • Të dhënat e prodhimit mund të shkarkohen në PC për analizë;

 • Koshi i refuzimit me funksion të plotë alarmi të lehtë për funksionimin e përditshëm;

 • Të gjithë rripat janë të kategorisë ushqimore& çmontohet lehtë për pastrim.
※  Produkt Certifikata

bg

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip