loading
Јазик
 • <p>ПРЕДНОСТИ НА ПРОИЗВОДОТ</p>

  ПРЕДНОСТИ НА ПРОИЗВОДОТ

  Smart Weigh беше изграден во 4 главни категории на машини, тие се: вагач, машина за пакување, систем за пакување и машина за инспекција. Секоја категорија на машини има многу разделена класификација, особено вага. Со задоволство ви ја препорачуваме вистинската машина зависи од вашите барања на проектот.

 • <p>ТЕХНИЧКИ ПРЕДНОСТИ</p>

  ТЕХНИЧКИ ПРЕДНОСТИ

  Имаме сопствен инженерски тим за дизајнирање машини, го приспособуваме системот за вагање и пакување со повеќе од 8 години искуство за специјални проекти како што се проекти за зеленчук, закуска со голема брзина& проекти од кикирики, проекти за сирење, проекти за готови оброци, проекти за месо, метални проекти и сл.

 • <p>ПРЕДНОСТИ НА УСЛУГАТА</p>

  ПРЕДНОСТИ НА УСЛУГАТА

  Smart Weigh не само што посветува големо внимание на услугата пред продажба, туку и на услугата по продажбата. Создадовме добро обучен тим за услуги во странство, концентриран на машинско инсталирање, пуштање во работа, обука и други услуги.

 • <p>Р&Д ПРЕДНОСТ</p>

  Р&Д ПРЕДНОСТ

  Имаме Р&Инженерски тим Д, обезбеди ODM услуга за да се исполнат клиентите барања.

ФАБРИКА СЦЕНА

Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега нашироко извезуваат во 200 земји.
 • 2 (3)
  2 (3)
 • 2 (1)
  2 (1)
 • 2 (4)
  2 (4)
 • 2 (2)
  2 (2)

КОРПОРАТИВНА КУЛТУРА

Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега нашироко извезуваат во 200 земји.
 • 01
  01
  The Spirit Culture of Enterprise: прво искреност, постојано стремете се кон совршенство
 • 02
  02
  Системската култура на претпријатијата: совршенство на системот, строго почитувајте ги правилата за награда и казнување
 • 03
  03
  Култура на однесување на претпријатието: Полни со енергија и страст, бидете сигурни во иновациите
 • 04
  04
  Материјалната култура на претпријатијата: високотехнолошки производи, го промовираат напредокот на технологијата за автоматизација во Кина, модерна мултифункционална стандардна работилница со висока безбедност
 • ПАТ НА РАЗВОЈ

  Тесно соработувајќи со сите партнери, Smart Weigh Pack ја користи својата единствена експертиза и искуство за да развие напредни автоматски системи за мерење, пакување, етикетирање и ракување со храна и непрехранбени производи

  ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
  • 2017 година

   Година 2017: Добиени се неколку патенти во оваа линија

   Година 2017: Повторно ја зголемивме фабриката, сегашната нашата фабрика е над 4500м2

   Година 2017: Smart Weigh доби сертификат за претпријатие за висока и нова технологија

  • 2015 година

   2015 година: Системот за пакување на Smart Weigh беше според европските стандарди

  • 2014 година

   2014 година: Ја зголемивме нашата фабрика од развојот на бизнисот, новата фабрика беше во градот Донгфенг, градот Жонгшан

  • 2013 година

   2013 година: Повеќеглавата вага на Smart Weigh беше според европските стандарди

  • 2012 година

   Година 2012: Ние, Smart Weight основана во градот Henglan, градот Zhongshan, провинцијата Гуангдонг, Кина

Chat
Now

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски