loading
 • MËSO MË SHUMË
 • MËSO MË SHUMË
 • MËSO MË SHUMË
 • MËSO MË SHUMË
 • MËSO MË SHUMË
 • MËSO MË SHUMË
 • <p>PËRPARËSITË E PRODUKTIT<br></p>

  PËRPARËSITË E PRODUKTIT

  Smart Weigh u ndërtua zgjidhje makinerie paketimi me peshues me shumë kokë për të gjitha llojet e produkteve.

 • <p>PËRPARËSITË TEKNIKE</p>

  PËRPARËSITË TEKNIKE

  Ekipet tona kanë mirëkuptim të thellë të tregut, personalizojnë zgjidhje të ndryshme për të përmbushur kërkesat tuaja.

 • <p>PËRPARËSITË E SHËRBIMIT<br></p>

  PËRPARËSITË E SHËRBIMIT

  Keni mbi 20 inxhinierë për shërbimin pas shitjes jashtë shtetit dhe ofroni shërbim lokal në Evropë, Emiratet e Bashkuara Arabe, Indonezi dhe SHBA.

 • <p>R&D PËRPARËSI<br></p>

  R&D PËRPARËSI

  Prodhuesi i makinerive të paketimit Smart Weigh ka R&Ekipi i inxhinierëve D, ofron shërbim ODM për të përmbushur kërkesat tuaja.

PRODUKTET SMARTPESH

Smart Weigh pack është një prodhues kryesor global i Makinerisë së Paketimit, i cili integron zgjidhjet e peshimit dhe paketimit të ushqimit me mbi 1000 sisteme të instaluara në më shumë se 50 vende.

Kompania ofron një gamë gjithëpërfshirëse të produkteve të makinerive të paketimit me peshë inteligjente, të cilat përfshijnë peshues me shumë koka, peshues sallate, peshues për përzierjen e arrave, peshues perimesh të spërkatura, peshues mishi, peshues CCW, makineri paketimi me peshues me shumë koka, makineri paketimi vertikal, makineri për paketimin e qeseve të gatshme, tabaka denester, makinë për paketimin e ushqimeve të gatshme dhe makinë paketimi me vakum. Në industrinë e makinerive të paketimit, Smart Weigh është furnizuesi kryesor i zgjidhjeve të linjës së plotë për ushqime, fruta të thata, ushqime të ngrira, arra, sallata, mish, ushqime të gatshme, etiketim, zbulim metali dhe zgjidhje robotike për paketimin e kutive. Ekipi ynë është i trajnuar mirë me aftësi të të folurit anglisht, i cili është i aftë të ndërmarrë mbështetje jashtë shtetit, Smartweighpack posedon një kombinim unik të teknologjive inovative, përvojë të gjerë të menaxhimit të projekteve dhe mbështetje globale 24 orëshe që siguron që klientët të arrijnë produkte më të shpejta, më të besueshme dhe fleksibël të makinerive të paketimit të ushqimit me koston më të ulët të pronësisë.

ZGJIDHJE ME ÇELP GATOR

Makinë inteligjente për paketim peshimi prodhuesi do t'ju ofrojë linja peshimi dhe paketimi plotësisht automatike për industritë ushqimore, industrinë farmaceutike dhe madje edhe industritë jo ushqimore.

Proceset e paketimit nga ushqimi, peshimi, mbushja, paketimi për paketimin e çajit, paketimi i kanabisit, paketimi i perimeve, paketimi i frutave të thata, paketimi i ushqimit të fryrë, paketimi i ëmbëlsirave, paketimi konvencional, paketimi i mishit, paketimi i patateve të skuqura, paketimi i frutave të skuqura, paketimi i frutave të konservuara , paketim thjerrëzash, kikirikë, bajame, paketim të thartë të viçit, paketim billton, ushqim për kafshët shtëpiake, paketim me arra të përziera, rrush të thatë, shqeme, paketim hurmash dhe gështenja, lajthi, paketim ushqimesh të ngrira, paketim qoftesh, paketim ushqimesh deti etj.

Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip