loading
Multihead Weigher Manufacturer

Prodhuesi i peshuesve me shumë kokë

Si një nga ekspertëtprodhuesit e peshuesve me shumë kokë, Smart Weigh ofron cilësi të lartë dhe të qëndrueshme
Peshues me shumë kokë Zgjidhjet e Makinerisë së Paketimitpër 12 vjet.

Modelet e peshuesve me shumë kokë

Gjeni makinën e përsosur të peshimit me shumë kokë për nevojat e biznesit tuaj. Eksploroni gamën tonë të gjerë të cilësisë së lartëpeshues automatik me shumë kokë projektuar për të rritur saktësinë, shpejtësinë dhe produktivitetin e peshimit. Maksimizoni efikasitetin tuaj operacional me zgjidhjet tona të besueshme të makinerive të paketimit me peshues me shumë koka.

Makinat e paketimit me peshues me shumë kokë

Ne ofrojmë makinë paketimi vertikal dhe makinë paketimi rrotulluese. Makina vertikale e vulës së mbushjes me formë vertikale mund të bëjë qese jastëku, çantë me guaskë dhe çantë të mbyllur katërkëndësh. Makina rrotulluese e paketimit është e përshtatshme për çantën e parapërgatitur, çantën doypack dhe çantën me zinxhir. Si VFFS ashtu edhe makina e paketimit të qeseve janë prej çeliku inox 304, funksionojnë në mënyrë fleksibël me makineri të ndryshme peshimi, të tilla si peshues me shumë kokë, peshues linear, peshues i kombinuar, mbushës rrotullues, mbushës i lëngshëm etj. Produktet janë në gjendje të paketojnë pluhur, lëng, granula, rostiçeri, produkte të ngrira, mish, perime etj, të lehta për tu përdorur dhe mirëmbajtur.

 • <p>Integrimi& Automatizimi</p>

  Integrimi& Automatizimi

 • <p>Trajtimi i produkteve</p>

  Trajtimi i produkteve

 • <p>Materiali i paketimit</p>

  Materiali i paketimit

 • <p>Formati i paketimit</p>

  Formati i paketimit

 • <p>Shpejtësia& Saktësia</p>

  Shpejtësia& Saktësia

 • <p>Lartësia e makinës<br></p>

  Lartësia e makinës

Na dërgoni një mesazh

Gjëja e parë që bëjmë është të takohemi me klientët tanë dhe të flasim për qëllimet e tyre për një projekt të ardhshëm.
Gjatë këtij takimi, mos ngurroni të komunikoni idetë tuaja dhe të bëni shumë pyetje.

 • <p>Whatsapp / Telefon</p>

  Whatsapp / Telefon

  +86 13680207520

 • EMAIL
  EMAIL

  export@smartweighpack.com

Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip