loading
Јазик
Multihead Weigher Manufacturer

Производител на повеќеглави вагачи,

Како еден од експертитепроизводители на повеќеглави вагачи, Smart Weight нуди висок квалитет и стабилно
Мегач со повеќе глави Решенија за машини за пакувањеза 12 години.

Модели за вага со повеќе глави

Најдете ја совршената машина за вагање со повеќе глави за вашите деловни потреби. Истражете ја нашата широка палета на висококвалитетниавтоматска повеќеглава вага дизајниран да ја подобри точноста, брзината и продуктивноста на мерењето. Максимизирајте ја вашата оперативна ефикасност со нашите сигурни решенија за машини за пакување со повеќеглави.

Машини за пакување со повеќеглави вага

Ние нудиме машина за вертикално пакување и ротациона машина за пакување. Машината за заптивки за полнење со вертикална форма може да направи торба за перница, торба со газе и торба со четири запечатени. Ротирачка машина за пакување е погодна за претходно направена торба, дојпак и патент торба. И VFFS и машината за пакување торбички се изработени од нерѓосувачки челик 304, флексибилно работат со различни машини за мерење, како што е вагачот со повеќе глави, линеарен вагач, комбинирана вага, шнек за полнење, течен полнење и сл. Производите можат да пакуваат прашок, течност, гранули, ужина, замрзнати производи, месо, зеленчук и слично, лесни за ракување и одржување.

 • <p>Интеграција& Автоматизација</p>

  Интеграција& Автоматизација

 • <p>Ракување со производи</p>

  Ракување со производи

 • <p>Материјал за пакување</p>

  Материјал за пакување

 • <p>Формат на пакување</p>

  Формат на пакување

 • <p>Брзина& Точност</p>

  Брзина& Точност

 • <p>Висина на машината<br></p>

  Висина на машината

Испратете ни порака

Првото нешто што го правиме е да се сретнеме со нашите клиенти и да разговараме за нивните цели за иден проект.
За време на овој состанок, слободно пренесете ги вашите идеи и поставувајте многу прашања.

 • <p>Whatsapp / Телефон</p>

  Whatsapp / Телефон

  +86 13680207520

 • EMAIL
  EMAIL

  export@smartweighpack.com

Chat
Now

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски