loading
Njohuri

A ofrohet mostra e peshimit me shumë koka falas?

Sipas nevojave të ndryshme të klientëve, Smart Weigh Packaging Machinery Co., Ltd është në gjendje të ofrojë zgjidhje të arsyeshme, gjithëpërfshirëse dhe optimale për klientët. peshuesi linear është i disponueshëm në një gamë të gjerë aplikimesh, si ushqime dhe pije, farmaceutike, nevoja ditore, furnizime hoteli, materiale metalike, bujqësi, kimikate, elektronikë dhe makineri. Makineritë e Smart Weigh Packaging favorizohen thellësisht nga shumica e klientëve për avantazhet e mëposhtme: dizajn i arsyeshëm dhe i ri, strukturë kompakte, performancë e qëndrueshme dhe funksionim dhe instalim i lehtë. Ne mezi presim të krijojmë partneritete afatgjata me të gjithë klientët! peshuesi i kombinuar është produkti kryesor i paketimit Smart Weigh. Është e larmishme në shumëllojshmëri.

Çfarë lloj filtri i mirë është i përshtatshëm për ujin e pusit? Nëse uji nëntokësor është i ulët apo jo, kështu që ju duhet të zgjidhni një filtër shpërndarës uji me një pompë vetë-mbushëse brenda. Pra, edhe nëse është i mbërthyer në një kovë, ai gjithashtu mund të filtrojë ujin i pastër vetë. Nuk ka asgjë tjetër për t'u shqetësuar. shtëpia është gjithashtu ujë nëntokësor,Tani unë përdor makinën 50G të Huang Ming.Është e bukur të varesh në mur.Dhe konsultohem me shitësin,shitësi tha se ishte projektuar për të zgjidhur problemin e presionit të ulët pa presion,Që atëherë e tutje, familja piu ujë të shëndetshëm.

Po yuannuo Filtration Technology (Shanghai) Co., Ltd? Hyrje: Produktet e filtrit yuannuo përfshijnë kryesisht produkte dhe sisteme të tjera industriale të filtrit si filtri i qeseve, sistemi i filtrit bërthamë, filtri i tubacionit, filtri vetë-pastrues, sistemi i filtrit të larjes së prapme, etj., ai përdoret gjerësisht në elektronikë, gjysmëpërçues, kimikë, farmaceutikë, ushqimorë. , pije, bojë, industri letre, prodhim automobilash, bojë, rrëshirë, trajtim uji dhe fusha të tjera industriale. Përfaqësuesi ligjor: Chen Jianguo Koha e themelimit: 2011-04-18Kapitali i regjistruar: 12 milion RMB Numri i regjistrimit industrial dhe tregtar: 31011854400T e kufizuar kompani (ndërmarrje e përbashkët kineze-të huaj) Adresa e kompanisë: Kati 9, Ndërtesa 128, Hangtou Road, Hangtou Town, Pudong New Area, Shanghai
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip